|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Any Brand |
| Type: | Desktop |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Input voltage | 9V 1.67A |
| Output power | 10W/7.5W/5w |
| Headphone output | 5V 0.35A |
| Wireless charger output | 10W |
| USB cable length | 1.1m± |
| Interface | TYPE-C |
| Net weight | 150g |
| Product size | 179*96*28MM |


