|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Compatible with Most Brands on The Market |
| Type: | Portable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Material | ABS+PC V0 fire rating |
| Charging efficiency | 92% |
| Charging treasure capacity | 20000 mAh |
| Input | 5V/3A |
| Output | 5V/3A |
| Power | 15W |
| Color | orange blue red green |
| Product features | solar panel charging, own cable, wireless charging, large capacity |
| Product size | 173*89*29mm |
| Accessories: packing and line | |
| Single product weight | 0.7KG |
| Product size | 172*92*38mm |
| Package size | 180*110*45 |
| Packing size | 39*24.8*24.8cm 20 pieces |
| Packing weight | 14.2KG |








