|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Wire Material: | PVC |
| Color: | Blue, Red |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Speaker size | 40mm |
| Impedance | 32 Ω±15% |
| Frequency range | 20-20Khz |
| Sensitivity | -38±3db |
| Cable Length | 2m+/-10% |
| Plug | 3.5MM |
| Mic Size | Φ6.0x5mm |
| Impedance | 2.2K ohms |










FAQ: