|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Compatible with Most Brands on The Market |
| Type: | Portable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Maximum power | 60W(±5%) |
| Output Dual USB | 5V1.8A |
| DC output | 18.0V2.2A |
| Weight | 2.5Kg |
| Material | High conversion rate chip+PET+EVA+tarpaulin |
| Size | Folded 350*260*60mm Unfolded 1080*685*5mm |
| Color | Camo/Black |
| Accessories | DC cable + data cable + carabiner + 8 sets of DC connectors |
| Lifespan | 5 years |
| Scope of application | charge mobile phones, power banks, laptops, batteries, 5V12V electronic products, etc. |
| Package size | 270*370*55mm |
| Box quantity and weight | 12PCS/31Kg |
| Packing size | 360*300*400mm |




