|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Wire Material: | PVC |
| Color: | Red, Black |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Speaker size | 40mm |
| Impedance | 32 Ω |
| Frequency range | 20-20Khz |
| Sensitivity | 109dB+/-3dB |
| Cable Length | 2m+/-10% |
| Plug | 3.5MM |
| Mic Size | Φ6.0x5mm |
| Impedance | 2.2K ohms |




FAQ: