|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Contact Type: | Acupuncture Type |
| Material: | ABS |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Material | ABS |
| Power | 20W |
| Charging time | 3-3.5H |
| Size | 20cm*10cm*10cm 530g |
| Working time | 8H |
| Rotational Speed | 3500RMP |
| Battery | 4800mah 7.4V |
| Voltage | 5V / 2A |