|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Compatible with Most Brands on The Market |
| Type: | Wireless |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


Product Description| Material | ABS |
| Input voltage | 12V/2.2A |
| Receive | 9V/1.67A 9V/1.67A 9V/1.1A 5V/2A 5V/1A |
| Cell phone output | 15W/10W/7.5W/5W |
| Charging interface | USB-Type C |
| Charging efficiency | ≥81% |
| Color | Metallic Black / Metallic Gray |
| Product size | 80*73*118mm |
| Product weight | 119g |
| Box size | 96*73*141mm |
| Weight with packaging | 218g |


