|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Any Brand |
| Type: | Desktop |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Features | luminous, small size, anti-skid, storage compartment, armrest box, modification without dismantling QI standard |
| Power size | 5W/7.5W/10W/15W(MAX) |
| Input size | 5V/3A; 9V/1.67A |
| Wireless charger output | 10W |
| USB cable length | 1.1m± |
| Interface | TYPE-C |
| Net weight | 100g |
| Product size | 59.5x34x23cm |




