|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Desktop |
| Power Source: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Input | 9V2A |
| Output | 15W/10W/7.5W/5W |
| Transmission distance | 5-10mm |
| Conversion efficiency: | ≥75% |
| Charging current | 1600 (mA) |
| Interface | TYPE-C |
| Product net weight | 2700mAh |
| Packing size | 22*6.8*10cm |




