|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED Lamp |
| Lamp Body Material: | Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Power | 50w |
| Color | Black |
| Lamp Size | L170*W145*H30(MM) |
| Battery Capacity | 3.2V 2000mAh 18650Lithium Iron Phosphate |
| Material | ABS |
| Lamp Bead | (PCS)2835-72 |
| Panel Size | 60 |
| Irradiation area | Intelligent light control, remote control timing, brightness adjustment |
| Applications | Square ,courtyard,workshop |
| Product configuration | 5m waterproof cable, bracket, remote control, screws |
| Packing information | 23*15*10cm |


