|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED Lamp |
| Lamp Body Material: | Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Panel | 6V/15W(350*270) |
| Battery | 3.2V/10000mAh |
| Bead | LED2835-248 |
| Charging Time | 4-6h |
| Input Power | 3.7V |
| Material | ABS+Tempered Glass |
| Level | IP66 |
| Weight | 3200g |
| Packing information | Lamp:62*26*44cm Panel:49*38*38cm Weight:32Kg |



