|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | In-ear |
| Usage: | Mobile Phone, Call Center, Computer, Game Player, DJ |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Chipset | V5.0 JL 6983 |
| Transmission distance | 10m |
| Erphone battery capacity | 50mAh |
| Power box battery capacity | 1200mAh |
| Charging time | 1h |
| Music time & volumn | 3-4h |
| Speaker | φ13mm |
| Frequency | 20-20KHz |
| Material | ABS |





